Людей, які не хочуть евакуюватися, на Донеччині перевірятимуть правоохоронці – Кириленко

Мешканців Донецької області, які не хочуть евакуюватися, будуть перевіряти правоохоронці. Про це повідомив очільник Донецької ОВА Павло Кириленко в ефірі національного телемарафону 20 липня

"Тут є фактори. Можливо, хто не хоче виїжджати, якось лояльно ставиться до ворога, але цим, повірте, ми також займаємось і займаються правоохоронні органи. І мотиви деяких з них нам також відомі", – сказав Кириленко.

Він підкреслив, що причини відмови від евакуації можуть бути різними, проте деякі особи можуть працювати на ворога.

Кириленко нагадав, що в регіоні продовжується евакуація і щодня до 300-350 осіб вивозять у безпечні міста. Загалом, за даними ОВА, у Донецькій області на підконтрольній Україні території все ще залишаються приблизно 340 тисяч людей.

Голова ОВА підкреслив, що місцева влада має спеціально розроблений алгоритм евакуації. Тож мешканці Донеччини завжди знають, як евакуюють, яким маршрутом і яка кінцева точка відправлення, де вони будуть і в яких умовах розміщені.

Кириленко також наголосив на важливості посилення евакуації перед осінньо-зимовим періодом.

"Я наводжу приклади для тих, хто не хоче виїжджати. Ось людина лягає відпочивати у приватному будинку, а на ранок, або вночі вже цього будинку немає. І під загрозою не просто здоров’я, але й життя", – сказав очільник ОВА.

Раніше повідомлялось, що евакуація мирних мешканців з Білогорівки та Верхньокам’янки на Луганщині наразі неможлива

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті