Литва приєдналася до коаліції з надання ППО Україні

Литва приєдналася до коаліції країн, які надають допомогу українській протиповітряній обороні. Про це заявив президент Литви Гітанас Науседа, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Радий повідомити, що Литва приєднується до коаліції засобів протиповітряної оборони, яку очолюють Німеччина, Франція і США. Ми зробимо свій внесок, надавши Україні мобільні радари повітряного спостереження", - заявив Науседа.

"Військова підтримка України має вирішальне значення. Україні потрібна зброя, а не обіцянки. Давайте підтвердимо слова ділом", - додав він.

Як повідомлялося, Іспанія відправить Україні ракети для "Patriot" та танки Leopard у новому пакеті військової допомоги на $1,23 млрд. 

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті