Лише трьом відсоткам росіян у посланні Путіна Федеральним зборам сподобалися його заяви про війну з Україною

Лише трьом відсоткам росіян у посланні Путіна Федеральним зборам сподобалися його заяви, присвячені СВО. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного ВЦВГД.

На 86% опитаних виступ Путіна справив позитивне враження, на 9% - негативне. Найбільше респондентам (21%) сподобалися ідеї президента РФ про підтримку молодих сімей, материнський капітал, допомогу для дітей. Як ідеї, що найменше сподобалися, респонденти назвали ті, що були присвячені "спеціальній військовій операції" і податковій політиці. Ці теми сподобалися лише 3% росіян.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті