Лише 10-15 % росіян однозначно підтримують агресію проти України, проти війни - 18% - голова ВЦВГД  

Лише 10-15 % росіян однозначно підтримують агресію проти України. Про це розповів глава Всеросійського центру дослідження громадської думки Валерій Федоров в інтерв'ю одному з російських видань.

За його словами, частка переконаних прихильників військових дій проти України в російському суспільстві - так звана "партія війни" - становить лише 10-15% населення.

"Більшість росіян не вимагають взяти Київ чи Одесу. Вони задоволення від битв не отримують. Була б їхня воля, вони б військову операцію не починали", - зазначив соціолог.

Але, якщо вже склалася така ситуація, то треба перемагати, - розсуджують, за його словами, багато росіян.

Водночас частка переконаних противників війни більша за тих, хто її затято підтримує - 16-18%. Федоров визнав, що люди висловлюються проти "СВО" щиро, хоча в анонімність соціологічних опитувань не вірять.  

А от ті, хто заявляє про свою підтримку війни проти України, можливо, тримає "дулю в кишені".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті