Лукашенко заявив, що РФ готова віддати окуповану частину Донбасу "на розгляд майбутнім поколінням"

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко заявив, що в росії згодні "віддати східні регіони України на розгляд майбутнім поколінням", і готові провести з цього питання "референдум". Про це повідомляють білоруські ЗМІ 26 лютого. 

"Проведуть референдум. Захочете в Україні жити - будете в Україні, в Росії - в Росії... Крим є Крим, це російська земля, російська територія, так вважають росіяни. І Захід із цим теж згоден", - заявив Лукашенко. 

Лукашенко також зазначив, що Україні та росії необхідно обговорювати ці питання за столом переговорів. 

"Дуже багато для переговорів приводів. і в цьому напрямку треба рухатися", - заявив білоруський диктатор. 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський відповів на запитання про переговори з путіним і безальтернативність перемоги. 

Як повідомлялося, глава Офісу Президента Андрій Єрмак повідомив, коли буде можливим вийти на прямі переговори з росією. 

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті