Лукашенко запропонував Казахстану вступити в "Союзну державу" й отримати ядерну зброю

Білоруський диктатор Лукашенко запросив Казахстан вступити в "Союзну державу", якщо у керівництва країни є "переживання" з приводу розміщення в Білорусі ядерної зброї росії. Про це він заявив у телеефірі, - повідомляє The Moskow Times.

Раніше президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв на форумі в Москві розкритикував економічний союз з hосією (ЄАЕС) через зближення РФ і Білорусі. Блок, за його словами, розвалився на дві частини, де одна сторона - це росія і Білорусь, а друга - всі інші країни. "Я перепрошую, навіть ядерна зброя - одна на двох зараз", - зазначив Токаєв.

У відповідь на це Лукашенко порадив Казахстану і всім іншим державам ЄАЕС вступати в "Союзну державу", щоб була одна "ядерна зброя на всіх".

"Якщо хтось переживає - ну, не думаю, що Касим-Жомарт Токаєв переживає з цього приводу, але якщо раптом - то ніхто не буде проти, щоб у Казахстану та інших країн були такі самі тісні стосунки, як у нас із Російською Федерацією. А це дуже просто: у союз Білорусь-Росія треба вступати - і все, і буде ядерна зброя на всіх", - заявив Лукашенко.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті