Лукашенко вирішив стати Кімом! Заявив, що Білорусь зробить «серйозну ракету»

Самопроголошений президент Біларусі Олександр Лукашенко заявив про плани створити "серйозну ракету" на основі китайських та російських технологій. Про це він сказав сьогодні у Мінську, розповідаючи своїм чиновникам про переговори з Путіним.

«Розвиваємо ракетне виробництво. Почали з Китаєм розвивати його, ну, зараз перейшли на російські технології. Ми зробимо ракету. Серйозну ракету», - сказав диктатор.

На думку Лукашенка, «Україна – це лише початок. Це квіточки. Ягідки можуть чекати нас попереду, якщо ми не мобілізуємося і не покажемо їм, що мало не здасться».

Головну небезпеку для Біларусі, на думку Лукашенка, представляє Польща, за якою «стоять США».

«Нас найбільше насторожує Польща. Та й Росію у тому числі. Ну а за Польщею стоїть Америка. Вони вирішили зруйнувати все, що є тут. Насамперед, Європейський Союз. І головна точка опори – це Польща», – заявив Лукашенко.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті