Лукашенко раптом згадав про "високотехнологічний Захід" і доручив "зв'язатися з поляками"

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко доручив уряду і міністерству закордонних справ запропонувати західним країнам, зокрема Польщі, план добросусідства і миру. Про це повідомляє його пресслужба 11 серпня.

"Зараз ми живемо насамперед за рахунок Сходу - співпрацюємо з Росією, Китаєм. Але не треба забувати про високотехнологічний Захід. Вони поруч, вони наші сусіди - Євросоюз. І відносини з ними втрачати не можна. Ми до цього готові, але з урахуванням наших власних інтересів. Повірте, прийде час (зараз така турбулентність, кажучи вашою мовою, складнощі великі) - у 2024-2025 роках, я впевнений, відбудуться серйозні зміни у світі, зокрема", - цитують Лукашенка.

"І з поляками треба розмовляти. Я доручав прем'єр-міністру зв'язатися з ними. Якщо вони хочуть, давайте розмовляти, налагоджувати відносини. Ми сусіди, а сусідів не вибирають, вони від бога. Але у них 15 жовтня парламентські вибори і, звісно, їм треба зараз нагнітати, нагнітати обстановку для того, щоб показати, що вони правильно озброювали і переозброювали країну. Тому до 15 жовтня вони навряд чи підуть на якісь суттєві зміни, вигідні їм і нам. Вони багато чого вимагають від нас і просять, але ми на це піти не можемо, тому що це суперечить нашим інтересам", - сказав Лукашенко, не применувавши звинуватити США, які, на його думку, "підштовхують" Польщу до нагнітання обстановки в регіоні.

Як повідомлялося, влада Польщі планує розмістити на кордоні з Білоруссю близько 10 тисяч військових.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті