Лукашенко переляканий: "Жодного "контрнаступу" немає і бути не може, це просто безумство"

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко явно наляканий майбутнім українським контрнаступом. Про це свідчить його емоційний виступ на зустрічі з учасниками засідання Ради Парламентської асамблеї Організації Договору про колективну безпеку в Мінську 18 травня. 

Лукашенко, якого цитує його офіційний сайт, довго розмірковував, як Білорусь разом із росією та іншими "союзниками" "борються за мир", намагаючись "посадити" Україну за стіл переговорів. Підбиваючи підсумок своєї промови, Лукашенко заявив, що, на його переконання, ніякого українського "контрнаступу" "немає і бути не може".

"Це просто безумство. Один до п'яти на фронті воювати за технікою і живою силою - це просто безумство! Ні, треба нагнітати, треба накручувати українців для того, щоб продовжувати і втопити нас у цьому протистоянні. У цьому сьогодні суть на фронті. Ми це бачимо. Це у нас за парканом прямо", - емоційно заявив Лукашенко.

При цьому він традиційно звинуватив Україну в тому, що вона висуває "всякі попередні умови... з метою не допустити жодних переговорів".

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті