Партизани знищили обладнання залізниці під Луганськом – Гайдай

Українські партизани знищили важливе обладнання на залізниці Луганської області. Про це 7 лютого у Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"Луганські партизани тримають у напрузі рашистів. Цього разу наші патріоти підпалили шафу керування залізницею", - розповів він.

У результаті партизани підпалили важливе обладнання на залізниці та окупанти поки що не можуть відправити шляхами боєкомплект на передову.

За словами Гайдая, знищено обладнання автоматизованого керування залізницею на ділянці залізничного сполучення Ровеньки – Антрацит у районі населеного пункту Ясенівський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Старобільську правоохоронці-колаборанти відмовляються працювати на окупантів через страх перед партизанами.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті