Партизани знищили обладнання залізниці під Луганськом – Гайдай

Українські партизани знищили важливе обладнання на залізниці Луганської області. Про це 7 лютого у Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"Луганські партизани тримають у напрузі рашистів. Цього разу наші патріоти підпалили шафу керування залізницею", - розповів він.

У результаті партизани підпалили важливе обладнання на залізниці та окупанти поки що не можуть відправити шляхами боєкомплект на передову.

За словами Гайдая, знищено обладнання автоматизованого керування залізницею на ділянці залізничного сполучення Ровеньки – Антрацит у районі населеного пункту Ясенівський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Старобільську правоохоронці-колаборанти відмовляються працювати на окупантів через страх перед партизанами.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті