Партизани знищили обладнання залізниці під Луганськом – Гайдай

Українські партизани знищили важливе обладнання на залізниці Луганської області. Про це 7 лютого у Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"Луганські партизани тримають у напрузі рашистів. Цього разу наші патріоти підпалили шафу керування залізницею", - розповів він.

У результаті партизани підпалили важливе обладнання на залізниці та окупанти поки що не можуть відправити шляхами боєкомплект на передову.

За словами Гайдая, знищено обладнання автоматизованого керування залізницею на ділянці залізничного сполучення Ровеньки – Антрацит у районі населеного пункту Ясенівський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Старобільську правоохоронці-колаборанти відмовляються працювати на окупантів через страх перед партизанами.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті