Луганська ОДА отримала повідомлення про замінування будівлі, де вона знаходиться

На електронну пошту Луганської ОДА надійшло повідомлення про замінування її будівлі у Дніпрі. Про це повідомив очільник Луганщини Артем Лисогор.

"Аналогічні або схожі листи, в яких йдеться про ймовірну загрозу теракту, сьогодні, 14 жовтня, отримали навчальні заклади, державні та комунальні установи у декількох регіонах країни. Серед них і Луганська обласна державна адміністрація, яка займає одне з приміщень у Дніпрі", - повідомив Лисогор.

За його словами, співробітники перебувають у безпеці.

"Масовими повідомленнями про замінування адміністративних будівель ворог намагається дестабілізувати роботу державних структур та здійснити вплив на працівників", - пояснив керівник Луганської області.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.02.2026
18:47

Самозванці нижчої ліги: клони «Шахтаря» і «Зорі» прийняли до «молодшої групи» російського футболу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

На тлі новин про зимову Олімпіаду в Італії, що проходять повз них, пропагандистам окупованого Донбасу теж захотілося розповісти про якісь «республіканські» спортивні досягнення і перемоги.  Інформаційний привід для радісних публікацій знайшовся...
Країна
13.02.2026
16:00

Дейтонські угоди: як «недосконалий мир» зупинив війну… і законсервував конфлікт

Для України цей досвід важливий не як модель для копіювання, а як застереження про ціну компромісів, укладених під тиском і без чіткого розуміння того, якою буде держава «після миру».
Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Всі статті