Луганськ потонув після зливи – разом із вулицями, автомобілями та офісами

У Луганську після зливи 25 травня виявилися затопленими вулиці разом з автомобілями, а також низка приміщень, з яких доводиться відкачувати воду. Про це повідомили місцеві Телеграм-канали і "МНС ЛНР" 25 і 26 травня.

"Луганськ вчора. Місто потопає, – написав Телеграм-канал "Донбасс.Важно", який розмістив відповідне відео. – Схоже, "влада" довгий час не турбувалася про стан зливової каналізації".

"Співробітники "МНС" відкачують воду із затоплених унаслідок зливи приміщень", – йдеться в повідомленні "відомства", яке розмістило відповідні фото.

Раніше повідомлялося, що в "ЛНР" визнали, що не в змозі налагодити водопостачання окупованих з 2014 року регіонів. Просять людей не поливати городи.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті