Луганськ потонув після зливи – разом із вулицями, автомобілями та офісами

У Луганську після зливи 25 травня виявилися затопленими вулиці разом з автомобілями, а також низка приміщень, з яких доводиться відкачувати воду. Про це повідомили місцеві Телеграм-канали і "МНС ЛНР" 25 і 26 травня.

"Луганськ вчора. Місто потопає, – написав Телеграм-канал "Донбасс.Важно", який розмістив відповідне відео. – Схоже, "влада" довгий час не турбувалася про стан зливової каналізації".

"Співробітники "МНС" відкачують воду із затоплених унаслідок зливи приміщень", – йдеться в повідомленні "відомства", яке розмістило відповідні фото.

Раніше повідомлялося, що в "ЛНР" визнали, що не в змозі налагодити водопостачання окупованих з 2014 року регіонів. Просять людей не поливати городи.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті