Луганськ потонув після зливи – разом із вулицями, автомобілями та офісами

У Луганську після зливи 25 травня виявилися затопленими вулиці разом з автомобілями, а також низка приміщень, з яких доводиться відкачувати воду. Про це повідомили місцеві Телеграм-канали і "МНС ЛНР" 25 і 26 травня.

"Луганськ вчора. Місто потопає, – написав Телеграм-канал "Донбасс.Важно", який розмістив відповідне відео. – Схоже, "влада" довгий час не турбувалася про стан зливової каналізації".

"Співробітники "МНС" відкачують воду із затоплених унаслідок зливи приміщень", – йдеться в повідомленні "відомства", яке розмістило відповідні фото.

Раніше повідомлялося, що в "ЛНР" визнали, що не в змозі налагодити водопостачання окупованих з 2014 року регіонів. Просять людей не поливати городи.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті