Луганщина запропонувала інвесторам 38 проектів для відбудови найбільш постраждалих громад

Тридцять вісім проектів відновлення від шести громад Луганщини, які найбільше постраждали внаслідок російської агресії, представлені інвесторам. Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор у відеоінтерв’ю виданню "Украина Сейчас" 19 серпня.

"Коли спілкуємося з представниками міжнародних організацій, то кажемо, що не потрібно відбудовувати в регіоні старе радянське, що було. Потрібно будувати нове, те, що забезпечить громаду доходом та робочими місцями. Але воно повинно бути функціональне та конкурентоспроможне", - зазначив він.

За словами Лисогора, Луганщина запропонувала міжнародним інвесторам 38 проектів, які можуть бути втілені коштом грантів. Більша частина з них стосується відновлення водопостачання та електроенергії.

"Першочергове – вода, освітлення. Ось ці проекти ми наразі розглядаємо та представляємо, щоб залучати інвестиції та одразу втілювати їх у життя після деокупації регіону", - додав голова ОВА.

Сума прямих збитків, завданих інфраструктурі Луганської області через повномасштабне вторгнення РФ, оцінюється у 6,3 млрд гривень.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті