Луганщина запропонувала інвесторам 38 проектів для відбудови найбільш постраждалих громад

Тридцять вісім проектів відновлення від шести громад Луганщини, які найбільше постраждали внаслідок російської агресії, представлені інвесторам. Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор у відеоінтерв’ю виданню "Украина Сейчас" 19 серпня.

"Коли спілкуємося з представниками міжнародних організацій, то кажемо, що не потрібно відбудовувати в регіоні старе радянське, що було. Потрібно будувати нове, те, що забезпечить громаду доходом та робочими місцями. Але воно повинно бути функціональне та конкурентоспроможне", - зазначив він.

За словами Лисогора, Луганщина запропонувала міжнародним інвесторам 38 проектів, які можуть бути втілені коштом грантів. Більша частина з них стосується відновлення водопостачання та електроенергії.

"Першочергове – вода, освітлення. Ось ці проекти ми наразі розглядаємо та представляємо, щоб залучати інвестиції та одразу втілювати їх у життя після деокупації регіону", - додав голова ОВА.

Сума прямих збитків, завданих інфраструктурі Луганської області через повномасштабне вторгнення РФ, оцінюється у 6,3 млрд гривень.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті