Лубінець звернеться з офіційними листами до ООН і МКЧХ з приводу чергового розстрілу російськими окупантами українських полонених

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець звернеться з офіційними листами до ООН і МКЧХ з приводу чергового розстрілу російськими окупантами українських полонених під Бахмутом. Про це він написав у себе в Телеграм.

Він прокоментував відео, на якому видно, що українські військові, які збиралися здатися в полон (їхні руки були підняті догори, вони показували, що беззбройні і не становлять загрози), були цинічно розстріляні російськими окупантами. За його словами, це черговий військовий злочин.

"Росіяни повинні були взяти їх у полон, але замість цього нещадно розстріляли", - написав він.

"Цей випадок необхідно зафіксувати як чергове порушення Росією норм міжнародного гуманітарного права. Щодо цього негайно звернуся з офіційними листами до ООН і МКЧХ, щоб організації зафіксували і публічно визнали, що російські військові вбивають українських полонених", - резюмував Лубінець.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті