Лубінець відправив відео із розстрілом українського військового міжнародним партнерам

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець надіслав відео із розстрілом українського військового міжнародним партнерам. Про це 6 березня у Telegram повідомив сам омбудсмен.

"Коли у всьому світі слова "Слава Україні" викликають шану, повагу та гордість, росіяни за українське гасло розстрілюють", - заявив уповноважений Верховної Ради з прав людини.

Він також зазначив, що розстріл військовослужбовця, який потрапив у полон - це порушення Женевських конвенцій. І за цей воєнний злочин росія понесе відповідальність.

"Відправив це відео міжнародним партнерам та колегам-омбудсманам із різних країн світу як підтвердження чергового воєнного злочину Росії", - зазначив Лубінець.

Нагадаємо, раніше на відео із розстрілом беззбройного українського полоненого відреагував голова Офісу президента Єрмак.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті