Лубінець відправив відео із розстрілом українського військового міжнародним партнерам

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець надіслав відео із розстрілом українського військового міжнародним партнерам. Про це 6 березня у Telegram повідомив сам омбудсмен.

"Коли у всьому світі слова "Слава Україні" викликають шану, повагу та гордість, росіяни за українське гасло розстрілюють", - заявив уповноважений Верховної Ради з прав людини.

Він також зазначив, що розстріл військовослужбовця, який потрапив у полон - це порушення Женевських конвенцій. І за цей воєнний злочин росія понесе відповідальність.

"Відправив це відео міжнародним партнерам та колегам-омбудсманам із різних країн світу як підтвердження чергового воєнного злочину Росії", - зазначив Лубінець.

Нагадаємо, раніше на відео із розстрілом беззбройного українського полоненого відреагував голова Офісу президента Єрмак.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті