Лубінець: В Офісі Омбудсмана впроваджений окремий напрямок із захисту прав переселенців та осіб з ТОТ

В Офісі українського Омбудсмана впроваджений окремий напрямок із захисту прав переселенців та осіб з тимчасово окупованих територій (ТОТ). Про це у Телеграм 15 червня повідомив Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.

"До уваги жителів ТОТ України та їхніх рідних! В Офісі Омбудсмана впроваджений окремий напрямок, у числі якого - захист прав осіб, які перебувають на тимчасово окупованих територіях України або є внутрішнього переміщеними особами. Ви можете звертатися до нас щодо порушення Ваших прав, а також задля отримання актуальної інформації. Наприклад, щодо вступу до вищих закладів освіти на підконтрольній території України", - повідомив Омбудсман.

Особи, які перебувають на тимчасово окупованих територіях України або є внутрішнього переміщеними, можуть звертатися за контактами:

- електронна адреса: [email protected]

- офіційний Telegram-бот для консультації: @ukraine_ombudsman_bot.

Як повідомлялося, Дмитро Лубінець звернувся з офіційними листами до Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) та ООН, аби вони задокументували черговий факт знущання російськими військовими над українськими полоненими.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті