Лісові пожежі на окупованій Луганщині перекидаються на населені пункти, горять будинки й автівки

Лісові пожежі в окупованій Луганській області перекидаються на населені пункти станом на 28 травня. Про це повідомив начальник Сєвєродонецької РВА Роман Власенко в ефірі "Єдиних новин".

"Навколо Сєвєродонецька тривають лісові пожежі. Також палає поблизу Кремінної, Станиці Луганської, Троїцького, Новоайдара", - йдеться в повідомленні.

Власенко зазначив, що подекуди вогонь перекидається на населені пункти - займаються будинки та автомобілі.

Сил і засобів в окупантів на гасіння пожеж не вистачає.

Раніше повідомлялось, що сосновий ліс на окупованій Луганщині горить у двох районах - біля Станиці Луганської й Сєвєродонецька.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті