Лісова пожежа на окупованій території Луганської області дісталась Рубіжного й села Кудряшівка

Соснові ліси окупованої Луганської області палають вже біля Рубіжного й села Кудряшівка станом на 29 травня. Про це свідчать супутникові знімки NASA FIRMS і повідомляють місцеві Телеграм-канали.

"На супутникових знімках NASA FIRMS пожежа фіксується поблизу траси Т-13-06, у Кудряшівських лісах, а також поблизу окупованого Рубіжного", - пише Телеграм-канал "Трибун. Схід".

На відео, знятому в окупованому Сєвєродонецьку 28 травня, яке розмістив Телеграм-канал "Сєвєродонецьк Times" 29 травня, видно лісову пожежу за містом. 

Окупаційне "МНС ЛНР" з цього приводу повідомило лише, що "у м. Сєвєродонецьку в районі шосе Будівельників згоріло 700 квадратних метрів хвойної підстилки".

Раніше повідомлялось, що лісові пожежі на окупованій Луганщині перекидаються на населені пункти, горять будинки й автівки.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті