Ліквідація окупантів у Трудівському: росіяни призначили винним рядового військового, якого посадили "на яму"

Російські військові призначили винним за удар у Трудівському на полігоні під Волновахою рядового військового, а не командування, яке вишикувало підлеглих на полігоні. Про це повідомляють "Z-пабліки" РФ 27 лютого.

"Воєнкори" запевняють, що російський військовий Артем Полоненко винен в атаці на полігон під Волновахою, під час якої було ліквідовано щонайменше 65 окупантів. Полоненко нібито зняв відео і переслав знайомому, який уже поширив його в мережі.

Зазначається, що генерал-майора Олега Моїсеєва і командирів 36-ї гвардійської мотострілецької бригади, які підставили своїх солдатів під високоточну зброю, не стали карати, а Полоненка відправили "сидіти на ямі".

Раніше було опубліковано список 68 загиблих військових РФ через удар ЗСУ по полігону в Трудовському.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті