Лікарі Червоного хреста в гуманітарному хабі Хмельницького надаватимуть допомогу біженцям із Луганщини

У гуманітарному хабі Горської громади в Хмельницькому для переселенців із Луганщини працюватимуть лікарі Червоного Хреста. Цей прийом проводитиметься в середу, 10 травня, повідомили в Луганській ОВА.

"У складі мобільної медико-психологічної бригади: сімейний лікар, невролог, психолог. Вони нададуть послуги з вимірювання рівня цукру в крові (натщесерце), артеріального тиску, сатурації крові та безкоштовно видаватимуть ліки", - повідомили в обласній військовій адміністрації.

Зазначається, що такі мобільні медико-психологічні бригади - це проєкт, який на Хмельниччині спільно реалізують Норвезький Червоний Хрест та Хмельницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України. Сам проєкт спрямований на надання медичної допомоги внутрішньо переміщеним особам на Хмельниччині.

"За необхідності співробітники мобільних бригад видають необхідні медикаменти. Також надаються консультації психолога. Усі послуги - без попереднього запису", - додали в ОВА.

Нагадаємо, що гуманітарний хаб розташований у Хмельницькому на вулиці Кам'янецькій, 122.

Раніше повідомлялося, що у Вінниці на базі хабу для ВПО з Луганщини безкоштовно приймають невролог, психіатр, гінеколог, лікар УЗД.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті