Легендарний чеський хокеїст відвідав Харків і запевнив у підтримці України

Легендарний чеський хокеїст Домінік Гашек відвідав Харків і запевнив у підтримці України. Про це 5 червня повідомили в Харківській міській раді.

"Я дуже радий приїхати до Харкова і сказати всім, що я підтримую Україну, український спорт. Усіх хлопців і дітей. Я хочу, щоб вони могли знову грати в хокей і піти до школи. Хай щастить, Україно, хай щастить, Харків!" - заявив Гашек.

У рамках цього візиту чеський голкіпер оглянув спортивну інфраструктуру міста. Зокрема, він побував на Меморіалі Слави в Лісопарку, у зруйнованій школі № 134, льодовій арені "Айсхол" і комплексі "Салтівський лід".

Зазначимо, що Домінік Гашек у складі збірних Чехословаччини та Чехії вигравав "золото" Олімпійських ігор, а також неодноразово ставав призером чемпіонатів світу. В НХЛ у складі "Детройта" двічі вигравав Кубок Стенлі - у 2002-му і 2008-му роках.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Чехії відвідав Дніпро і пообіцяв, що його країна долучиться до відновлення Дніпропетровщини.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті