Лаврова і російських дипломатів пустили в США з принизливими умовами - як в часи "холодної війни"

Міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова й інших російських дипломатів в останній момент пустили в США на засідання Ради Безпеки ООН з принизливими умовами: заборонили відходити від штаб-квартири ООН далі, ніж на 40 км. Про це пише UNIAN 24 квітня.

"Під час головування Росії у Раді Безпеки ООН міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров вирішив відвідати штаб-квартиру в Нью-Йорку особисто, – сказано в повідомленні. – Лаврову дозволили в’їхати до США, але без російських пропагандистів. Візи до Америки Лавров та його делегація отримали останньої миті".

Уточнюється, що відмовити взагалі росіянам у візах не могли, адже це порушувало б статут ООН. Проте з візовим питанням американці демонстративно зволікали до останнього.

"Дозвіл на в’їзд дали лише дипломатам, а пул російських пропагандистів залишився вдома. – підкреслюється в повідомленні. – Міністр Лавров пригрозив за них помститися: "Не забудемо, не пробачимо". 

Зазначається, що стосовно самих російських дипломатів теж повернули принизливе правило, яке в часи "холодної війни" діяло щодо радянських: вони не можуть відходити від штаб-квартири ООН далі, ніж на 40 км.

Раніше повідомлялось, що Лавров заприсягнувся помститися США за невидачу віз для російських ЗМІ на Радбез ООН.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті