Лавров заприсягся помститися США за невидачу віз для російських ЗМІ на Радбез ООН

Представник МЗС РФ Марія Захарова повідомила, що США не видали візи співробітникам російських медіа, які збиралися супроводжувати міністра закордонних справ Сергія Лаврова у поїздці до Нью-Йорка для участі в Раді безпеки ООН. Про це повідомляють РосЗМІ 23 квітня.

Захарова опублікувала заяву Лаврова, зроблену в аеропорту перед вильотом російської делегації до США. Міністр заявив, що американська сторона, відмовивши у видачі віз, "злякала, зробила дурість і показала, чого варті її присяги про захист свободи слова".

"Найголовніше, будьте впевнені: не забудемо, не пробачимо", - сказав Лавров, звертаючись до співробітників RT, "Известий" та інших медіа, яким не видали візи США.

Російське дипломатичне джерело заявило державним російським медіа, що ставлення до журналістів зі США буде "аналогічним", і не повинно бути "ніяких сумнівів, що американські журналісти будуть відчувати на собі весь дискомфорт і незручність".

Нагадаємо, що окрім журналістів, візи не видали деяким співробітникам російської делегації.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті