Лавров заявив, що США "ведуть війну" проти росії

Міністр закордонних справ Сергій Лавров заявив, що США намагаються завдати стратегічної поразки Росії за допомогою України. Про це він заявив, відповідаючи на запитання співробітника телеканала "Россия" Павла Зарубіна, - пише "ВВС/Російська служба".

Зарубін поцікавився у Лаврова, що він думає з приводу поставок США Україні далекобійних снарядів зі збідненим ураном.

"Я не в змозі коментувати їхні заяви, - відповів Лавров. - У них сім п'ятниць на тижні. Може, готують громадськість".

Він також заявив, що постачання снарядів зі збідненим ураном "не змінять суті того, що відбувається".

"Україну довгі роки готували, щоб її руками і тілами вести боротьбу для стратегічної поразки Росії. Що б вони не говорили, вони [США] керують цією війною, постачають зброю, боєприпаси, розвідувальні дані, дані з супутників. Вони ведуть проти нас війну", - сказав Лавров.

Як повідомлялося, Лавров візьме участь у засіданні Ради безпеки ООН щодо України, де буде присутній Володимир Зеленський.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті