Лавров візьме участь у засіданні Ради безпеки ООН щодо України, де буде присутній Зеленський – Небензя

Лавров візьме участь у засіданні Ради безпеки ООН щодо України, де буде присутній Володимир Зеленський. Про це повідомив постійний представник РФ в ООН і Раді безпеки Василь Небензя, пишуть пропагандистські росЗМІ 16 вересня.

"У Москві, втім, реалістично оцінюють "вихлоп" від цього засідання: він, вочевидь, нульовий". Це буде чергове "шоу", головна роль в якому відводиться українському президенту", - цитують Небензю пропагандисти.

Раніше повідомлялось, що Україна запустила кампанію #UnRussiaUN, в якій закликає світ виключити росію з ООН.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті