Лавров заговорив про бажання росії завершити війну в Україні "якомога швидше"

Глава МЗС росії Сергій Ларов заявив, що росія "зацікавлена, щоб війна в Україні завершилася якомога швидше". Про це 17 квітня повідомила низка російських ЗМІ.

"Зрозуміло, що ми зацікавлені в тому, щоб український конфлікт якомога швидше завершився. Ми докладно не один раз уже пояснювали причини того, що відбувається, ті цілі, які ми переслідуємо у зв'язку з цим", - заявив Лавров.

Повідомляється, що таку заяву російський дипломат зробив після переговорів із главою МЗС Бразилії Мауро Вієйрою. Самі переговори нібито були присвячені контексту, який "потрібно мати на увазі, щоб розв'язувати подібні проблеми не на миттєвій основі, а на основі довгострокових домовленостей".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Індії Лаврова підняли на сміх після заяви, що росія намагається зупинити війну проти України.

 

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті