Лавров звинуватив Україну у "затягуванні війни" – в Офісі президента вже відповіли

Глава МЗС РФ Сергій Лавров звинуватив Україну у "затягуванні війни", на що вже відреагував радник глави Офісу президента Михайло Подоляк. У вівторок, 15 листопада, у Twitter він нагадав, що саме росія вторглася до нашої країни.

"Нагадую пану Лаврову: Росія вторглася в Україну. РФ обстрілює наші міста. РФ здійснює геноцид, знищуючи енергетичну інфраструктуру. Але "Україна затягує конфлікт"? Війна досі триває лише через публічні маніпуляції Лаврова та його небажання припинити вбивства", - заявив Подоляк.

Таким чином, він відреагував на заяву Лаврова, яку він зробив на саміті G20. За словами глави російського МЗС, українська сторона "затягує конфлікт", відмовляючись від переговорів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що голова Євроради Шарль Мішель не планує зустрічатись з Лавровим.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті