Київ витримав чергову масовану атаку російських дронів, у столиці без потерпілих та руйнувань - КМВА

Вночі та вранці 5 вересня Київ витримав чергову масовану атаку російських дронів, у столиці без потерпілих та руйнувань. Про це у соцмережах повідомив начальние КМВА Сергій Попко.

"Чергова тривала масована атака російських ударних дронів! На територію України ворожі безпілотники почали залітати ще переддень ввечері (близько 22-ї години) з південного та східного напрямків. Під загрозою повітряного удару перебували практично усі південні, північні, східні, центральні та частина західних областей України, в тому числі і Київ. В столиці тривогу оголосили ще до опівночі і тривала вона безперервно понад 9 годин", - зазначив Попко. 

"Протягом усього цього часу російські дрони, попередньо на кшталт «Shahed», намагалися атакувати столицю. Цього разу на Київ вони заходили переважно поодинці, а не групами. Але жоден з ворожих БпЛА своє цілі не досягнув! Усі безпілотники, які загрожували столиці, були знешкоджені", - підкреслив начальник КМВА.

"За даними оперативного зведення на цю хвилину в Києві без потерпілих та руйнувань. Зараз столиця без потенційних повітряних загроз. Але прошу усіх киян та гостей міста бути уважними і пильними - атака ворожих ударних дронів у інших регіонах України ще триває, і не виключено, що російські дрони можуть змінити курс і спробувати атакувати Київ. Тому слідкуйте за сигналами повітряної тривоги і бережіть себе!", - закликав Попко.

Як повідомлялося, Київ атакували безпілотники, працювала ППО.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
17.08.2025
17:24

Наказано дружити! Ласкаво просимо до Північної Кореї... Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу не просто розповідали про те, що молодь «ДНР» і КНДР – брати навіки, але, схоже, формували у цієї самої донецької молоді схоже на північнокорейське сприйняття дійсності про екзальтоване...
Країна
14.08.2025
13:14

Туристичний сезон‑2025 в окупованому Криму: черги, відключення інтернету, високі ціни та страх атак

Окупаційна влада називає сезон‑2025 найкращим за п’ять років. "Міністерство курортів Криму" повідомило, що з початку року до 31 липня півострів прийняв 3,74 млн відпочивальників, що на 14 % більше, ніж за аналогічний період 2024 року.
Країна
13.08.2025
09:56

Україна запустила механізм визнання навчання в окупації: що це означає і як працюватиме на практиці

Понад півтора роки в українському суспільстві чекали на ухвалення постанови Кабінету міністрів, яка б запустила механізм визнання результатів навчання, здобутого громадянами на тимчасово окупованих територіях.
Всі статті