Китай та Україна домовились розширити військовий зв’язок - Bloomberg

Міністр оборони Китаю Лі Шанфу та Олексій Резніков домовились розширити військовий зв’язок. Про це повідомляє Bloomberg.

За інформацією джерела, після зустрічі на безпековому форумі "Діалог Шангрі-Ла", міністр оборони Китаю Лі Шанфу запропонував використати "всі можливі засоби", щоб спробувати припинити війну, а також пообіцяв розширити військовий зв’язок з Україною.

"Вони готові до спілкування для розширення контактів між українським і китайським військовим керівництвом. Сподіваюся, ми побачимо якусь динаміку після зустрічі", — сказав заступник міністра оборони України Володимир Гаврилов.

Діалог Шангрі-Ла - найбільший в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (АТР) безпековий форум. Цього року він відбувається в Сінгапурі 2-4 червня.

Як повідомлялося, глава ЦРУ здійснив таємний візит до Китаю "для розморожування відносин". 

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті