Китай та Україна домовились розширити військовий зв’язок - Bloomberg

Міністр оборони Китаю Лі Шанфу та Олексій Резніков домовились розширити військовий зв’язок. Про це повідомляє Bloomberg.

За інформацією джерела, після зустрічі на безпековому форумі "Діалог Шангрі-Ла", міністр оборони Китаю Лі Шанфу запропонував використати "всі можливі засоби", щоб спробувати припинити війну, а також пообіцяв розширити військовий зв’язок з Україною.

"Вони готові до спілкування для розширення контактів між українським і китайським військовим керівництвом. Сподіваюся, ми побачимо якусь динаміку після зустрічі", — сказав заступник міністра оборони України Володимир Гаврилов.

Діалог Шангрі-Ла - найбільший в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (АТР) безпековий форум. Цього року він відбувається в Сінгапурі 2-4 червня.

Як повідомлялося, глава ЦРУ здійснив таємний візит до Китаю "для розморожування відносин". 

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті