Кидалася під колеса та збила шлагбаум: прикордонники затримали жінку, яка перевозила чоловіка в ніші для запасного колеса

У пункті пропуску «Лужанка» прикордонники затримали вагітну жінку-іноземку, яка намагалася провезти свого цивільного чоловіка в ніші для запасного колеса, а при виявленні правопорушення влаштувала скандал. Про це повідомила пресслужба ДПСУ 29 серпня.

"Сюрприз в автомобілі, скандал – на кордоні. Напівголого чоловіка в ніші для запасного колеса виявили прикордонники в пункті пропуску «Лужанка». Перевозила українця його цивільна вагітна дружина-іноземка. Одним правопорушенням парочка не обмежилася, тому ще й влаштувала скандал. Вгамовувати їх довелося співробітникам поліції. На рішення правоохоронців евакуювати BMW жінка реагувала різнобічно – то кидалася під його колеса, то втікала, куди очі бачать", - розповіли прикордонники, які додали, що наразі горе-рятувальниці загрожує кримінальна відповідальність, а «мандрівник» поки що – у пункті тимчасового тримання. 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті