Кидалася під колеса та збила шлагбаум: прикордонники затримали жінку, яка перевозила чоловіка в ніші для запасного колеса

У пункті пропуску «Лужанка» прикордонники затримали вагітну жінку-іноземку, яка намагалася провезти свого цивільного чоловіка в ніші для запасного колеса, а при виявленні правопорушення влаштувала скандал. Про це повідомила пресслужба ДПСУ 29 серпня.

"Сюрприз в автомобілі, скандал – на кордоні. Напівголого чоловіка в ніші для запасного колеса виявили прикордонники в пункті пропуску «Лужанка». Перевозила українця його цивільна вагітна дружина-іноземка. Одним правопорушенням парочка не обмежилася, тому ще й влаштувала скандал. Вгамовувати їх довелося співробітникам поліції. На рішення правоохоронців евакуювати BMW жінка реагувала різнобічно – то кидалася під його колеса, то втікала, куди очі бачать", - розповіли прикордонники, які додали, що наразі горе-рятувальниці загрожує кримінальна відповідальність, а «мандрівник» поки що – у пункті тимчасового тримання. 

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті