"Культурний хаб Донеччина" 30 вересня та 1 жовтня запрошує дітей на "Космічні пригоди"

30 вересня у просторі «Культурний хаб Донеччина», створеному за підтримки Донецької облдержадміністрації в місті Києві, пройдуть зустрічі для дітей з нашої області. Про це повідомляє Донецька ОВА.

Організатором заходів є обласне комунальне підприємство «Центр кіномистецтва та культури». Буде проведено інтерактивну розважальну програму для дітей «Космічні пригоди» з переглядом на великому екрані пригодницького мультфільму «Планета скарбів».

1 жовтня до Дня захисників і захисниць України впродовж дня відбудеться ряд тематичних заходів, метою яких є популяризація героїзму військового подвигу, вшанування мужності та відданості захисників України.

 

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті