"Культурний хаб Донеччина" 30 вересня та 1 жовтня запрошує дітей на "Космічні пригоди"

30 вересня у просторі «Культурний хаб Донеччина», створеному за підтримки Донецької облдержадміністрації в місті Києві, пройдуть зустрічі для дітей з нашої області. Про це повідомляє Донецька ОВА.

Організатором заходів є обласне комунальне підприємство «Центр кіномистецтва та культури». Буде проведено інтерактивну розважальну програму для дітей «Космічні пригоди» з переглядом на великому екрані пригодницького мультфільму «Планета скарбів».

1 жовтня до Дня захисників і захисниць України впродовж дня відбудеться ряд тематичних заходів, метою яких є популяризація героїзму військового подвигу, вшанування мужності та відданості захисників України.

 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті