Кримом ширяться вибухи: мис Фіолент, Севастополь, Євпаторія

Вибухи почали лунати одночасно у кількох населених пунктах окупованого Криму близько 16:00 4 січня. Про це повідомили моніторингові канали, місцеві пабліки й "губернатор Севастополя" Михайло Развожаєв. 

"Євпаторія, Крим - вибухи", - пише Телеграм-канал "Карта повітряних тривог. Вибухи. Ракети" о 16:09. 

Про вибухи на мисі Фіолент цей же канал повідомив о 16:19, про вибухи в Севастополі - о 15:56 та о 16:16. 

Один із російських блогерів повідомив, що у севастополі спрацювала ППО.

"Якщо побачите дим у районі внутрішнього рейду та Північної бухти - це військові використовують табельні засоби маскування. Нагадую, що запах неприємний, але це абсолютно безпечно", - написав Развожаєв щодо Севастополя.

Раніше повідомлялось, що Україна змогла двічі вразити Кримський міст - у жовтні 2022 року та у липні 2023 року, а завдяки інженерам та військовим Україна і надалі буде влучати по конструкціях мосту

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті