Кримом ширяться вибухи: мис Фіолент, Севастополь, Євпаторія

Вибухи почали лунати одночасно у кількох населених пунктах окупованого Криму близько 16:00 4 січня. Про це повідомили моніторингові канали, місцеві пабліки й "губернатор Севастополя" Михайло Развожаєв. 

"Євпаторія, Крим - вибухи", - пише Телеграм-канал "Карта повітряних тривог. Вибухи. Ракети" о 16:09. 

Про вибухи на мисі Фіолент цей же канал повідомив о 16:19, про вибухи в Севастополі - о 15:56 та о 16:16. 

Один із російських блогерів повідомив, що у севастополі спрацювала ППО.

"Якщо побачите дим у районі внутрішнього рейду та Північної бухти - це військові використовують табельні засоби маскування. Нагадую, що запах неприємний, але це абсолютно безпечно", - написав Развожаєв щодо Севастополя.

Раніше повідомлялось, що Україна змогла двічі вразити Кримський міст - у жовтні 2022 року та у липні 2023 року, а завдяки інженерам та військовим Україна і надалі буде влучати по конструкціях мосту

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті