Крим можна звільнити тільки військовим шляхом - Данілов

Окупований Крим можна звільнити тільки військовим шляхом. Про це сказав секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв'ю ZAXID.NET.

"В даний період часу іншого шляху як військового у вирішенні звільнення Криму я не бачу", - сказав він.

За його словами, у стратегії по деокупації півострова 2021 року було кілька пунктів, серед них і військовий. Але на той час Україна розглядала лише політико-дипломатичний шлях.

"У пріоритеті була політика, дипломатичний шлях для вирішення цього питання. З урахуванням тих дій, які відбуваються, з урахуванням процесів, що відбуваються, тепер звільнення Криму відбуватиметься зовсім іншим способом", – зазначив Данілов.

Проте остаточне рішення, за його словами, ухвалюватимуть члени РНБО та президент.

Як повідомлялося раніше, російська окупаційна влада у Сімферополі почала створювати так звані "добровільні дружини", аби протистояти українським партизанам.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті