Крим можна звільнити тільки військовим шляхом - Данілов

Окупований Крим можна звільнити тільки військовим шляхом. Про це сказав секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв'ю ZAXID.NET.

"В даний період часу іншого шляху як військового у вирішенні звільнення Криму я не бачу", - сказав він.

За його словами, у стратегії по деокупації півострова 2021 року було кілька пунктів, серед них і військовий. Але на той час Україна розглядала лише політико-дипломатичний шлях.

"У пріоритеті була політика, дипломатичний шлях для вирішення цього питання. З урахуванням тих дій, які відбуваються, з урахуванням процесів, що відбуваються, тепер звільнення Криму відбуватиметься зовсім іншим способом", – зазначив Данілов.

Проте остаточне рішення, за його словами, ухвалюватимуть члени РНБО та президент.

Як повідомлялося раніше, російська окупаційна влада у Сімферополі почала створювати так звані "добровільні дружини", аби протистояти українським партизанам.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті