Крим можна звільнити тільки військовим шляхом - Данілов

Окупований Крим можна звільнити тільки військовим шляхом. Про це сказав секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв'ю ZAXID.NET.

"В даний період часу іншого шляху як військового у вирішенні звільнення Криму я не бачу", - сказав він.

За його словами, у стратегії по деокупації півострова 2021 року було кілька пунктів, серед них і військовий. Але на той час Україна розглядала лише політико-дипломатичний шлях.

"У пріоритеті була політика, дипломатичний шлях для вирішення цього питання. З урахуванням тих дій, які відбуваються, з урахуванням процесів, що відбуваються, тепер звільнення Криму відбуватиметься зовсім іншим способом", – зазначив Данілов.

Проте остаточне рішення, за його словами, ухвалюватимуть члени РНБО та президент.

Як повідомлялося раніше, російська окупаційна влада у Сімферополі почала створювати так звані "добровільні дружини", аби протистояти українським партизанам.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті