Кремль запевняє, що ніякого теракту на ЗАЕС росія не готує, тому що представники МАГАТЕ "все бачили"

Заява президента України Володимира Зеленського про те, що росія готує теракт на Запорізькій АЕС, "не відповідає дійсності". Про це заявив 22 червня прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, - повідомляють росЗМІ.

"Це чергова брехня. Ви знаєте, щойно були контакти з МАГАТЕ там, на місці. Вельми висока оцінка з боку МАГАТЕ. Вони все бачили - все, що хотіли бачити", - запевнив Пєсков.

За його словами, найближчим часом відбудуться контакти між керівником МАГАТЕ Рафаелем Гроссі та главою Росатома Олексієм Лихачовим.

Пєсков також запевнив, що "взаємодія з агентством з атомної енергії триває, і у Москви є зацікавленість у ній". 

Як повідомлялося, Зеленський попередив, що окупанти планують теракт на Запорізькій АЕС із викидом радіації. Вони все підготували для цього.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті