Кремль заманює лікарів на окуповані території України "довгим рублем". На 250 "земських медиків" виділили 190 мільйонів

Російська влада має намір переселити з РФ на окуповані території України близько 250 лікарів та медпрацівників середньої ланки. Це випливає із заяви прем'єр-міністра країни-агресора Михайла Мішустіна, яку поширили російські ЗМІ.

Зокрема, глава уряду РФ повідомив про виділення з федерального бюджету РФ майже 190 млн рублів для виплати "підйомних" медичним працівникам, які погодяться працювати на окупованих територіях у сільській місцевості, малих містах та віддалених населених пунктах.

Програма переселення називається "Земський лікар" та "Земський фельдшер". Лікарі, які беруть участь, при переїзді отримають по мільйону рублів, а фельдшери, акушерки і медсестри — по 500 тисяч рублів. Для тих же, хто працюватиме на віддалених і важкодоступних територіях, такі виплати збільшено в півтора рази - до 1,5 млн. і 750 тис. рублів відповідно.

За словами глави уряду країни-окупанта, реалізація цієї програми дозволить залучити до медичних організацій окупованих Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей, які Кремль, порушуючи всі норми міжнародного права, називає "новими територіями", не менше 250 лікарів та медичних працівників середньої ланки.

 

 

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті