Кремль планує витратити на армію 11 трильйонів рублів у 2024 році

Російська влада запланувала гігантське збільшення військових витрат у 2024 році. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на матеріали до проєкту бюджету, який уряд РФ розглядає на засіданні 22 вересня, - пише The Moscow Time.

На утримання загарбницької армії, що воює проти України, і виробництво зброї федеральна скарбниця витратить 10,8 трильйона рублів, або $112 млрд, - майже вдвічі більше, ніж поточного року (6,4 трлн).

"Уперше в історії оборонні витрати стануть найбільшою статтею бюджету: на ці цілі буде виділено кожну третю гривню в скарбниці. Порівняно з довоєнними рівнями оборонний бюджет стане більшим утричі: 2021 року він становив 3,6 трлн рублів. У результаті сумарно силовики "з'їдять" рекордні 39% федерального бюджету, загальний обсяг якого зросте на 15%, до 36,6 трлн рублів. При цьому більша частина силових витрат пройде в "секретному" режимі: 11,1 трлн рублів становитимуть "тіньові" асигнування, цілі та статті яких у бюджеті не розкриваються", - пише видання.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті