Країна НАТО експортувала вугілля з "ДНР"/"ЛНР" на 14 мільйонів доларів - Reuters

Цього року до Туреччини експортували вугілля з окупованих РФ Донецької та Луганської областей на суму щонайменше 14,3 млн доларів. Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела 19 вересня.

"У період з лютого по липень 2023 року до Туреччини доставили близько 160 400 тон вугілля з окупованих Донецької та Луганської областей", - пише видання, посилаючись на дані російської митниці.

Три виробники, які перелічені в митних даних, підтвердили виданню, що відвантажували вугілля з цих двох регіонів до Туреччини протягом цього періоду.

Як повідомлялось раніше, Ердоган задумався, як "розлучитися" з Європою.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті