Краматорчанку, яка здавала позиції ЗСУ "брату-днрівцю", посадили на 12 років

Мешканку Краматорська, яка здавала ворогові позиції ЗСУ, присудили 12 років в'язниці. Про це повідомляє "Судовий репортер" із посиланням на вирок. 

Як повідомляється, на початку червня 2023 року під час листування в Telegram жінка погодилася допомагати ворогові. Її співрозмовником був "кулеметник зведеної роти "міністерства доходів і зборів днр".

1,5 місяця вона надсилала фото, відео, текстові та голосові повідомлення про місця знаходження військової техніки ЗСУ в Краматорську та Слов'янську, зокрема авто радіоелектронної розвідки.

Зокрема, писала, що після обстрілу місця поблизу заводу в Слов'янську українські військовослужбовці покинули позиції і прибрали блокпост. Писала, що до Краматорська з Харкова прибувають військові ЗСУ і надалі вони пересуватимуться до Бахмута через місто Часів Яр. 

29 червня зловмисниця передала, що в краматорському кафе "Ria" під час влучання ракети перебували офіцери ЗСУ, які відзначали день народження. Також повідомила, що на території військового аеродрому в Краматорську розташовуються системи ППО.

На судовому засіданні вона повністю визнала себе винною і зізналася, що бойовик "ДНР" - її рідний брат.

Як повідомлялося, СБУ затримала в Одесі російського шпигуна, який хотів балотуватися до Верховної Ради. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті