Костянтинівка на Донеччині потерпає від обстрілів ворога. За добу місто зазнало ракетного удару, а також з авіації і артилерії

Внаслідок обстрілів Костянтинівки у Донецькій області за минулу добу пошкоджено шість будинків, кав'ярню, крамницю, два корпуси училища і адмінбудівлю. Про це повідомляє в.о. голови Донецької ОВА Ігор Мороз у своєму телеграм-каналі 29 вересня.

"Костянтинівка зазнала двох авіаударів, артобстрілу і ракетного удару — поранені 3 людини, пошкоджено 6 будинків, кав'ярню, крамницю, 2 корпуси училища і адмінбудівлю", - зазначив в.о. голови ОВА.

Ігор Мороз додав, що у Часовоярській громаді пошкоджено 2 багатоповерхівки, обстріляне Маркове, де пошкоджено 5 будинків.

У Курахівській громаді обстріляні Гостре і Курахівка — пошкоджено медзаклад.

У Званівці зруйновано 4 будинки і 4 господарчі будівлі. У Лиманській громаді зафіксовано 20 обстрілів — загорілася суха трава поблизу Новоселівки.

Як повідомлялось раніше, рашисти вбили трьох мешканців Донецької області.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті