Костянтинівка на Донеччині потерпає від обстрілів ворога. За добу місто зазнало ракетного удару, а також з авіації і артилерії

Внаслідок обстрілів Костянтинівки у Донецькій області за минулу добу пошкоджено шість будинків, кав'ярню, крамницю, два корпуси училища і адмінбудівлю. Про це повідомляє в.о. голови Донецької ОВА Ігор Мороз у своєму телеграм-каналі 29 вересня.

"Костянтинівка зазнала двох авіаударів, артобстрілу і ракетного удару — поранені 3 людини, пошкоджено 6 будинків, кав'ярню, крамницю, 2 корпуси училища і адмінбудівлю", - зазначив в.о. голови ОВА.

Ігор Мороз додав, що у Часовоярській громаді пошкоджено 2 багатоповерхівки, обстріляне Маркове, де пошкоджено 5 будинків.

У Курахівській громаді обстріляні Гостре і Курахівка — пошкоджено медзаклад.

У Званівці зруйновано 4 будинки і 4 господарчі будівлі. У Лиманській громаді зафіксовано 20 обстрілів — загорілася суха трава поблизу Новоселівки.

Як повідомлялось раніше, рашисти вбили трьох мешканців Донецької області.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті