Кошти на оздоровлення ще 34-х дітей отримали родини з Рубіжанської громади Луганщини

Родини ще 34 дітей з Рубіжанської громади отримали кошти на оздоровлення. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 29 листопада. 

"Грошова допомога сім’ям надана з місцевого бюджету у розмірі 10 тисяч гривень на кожну дитину. Тож, сума виділених цього разу коштів становить 340 тисяч гривень", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що загалом на рахунки батьків громадою вже перераховано 9 мільйонів 810 тисяч гривень. Вони спрямовані на відпочинок та оздоровлення 981 дитини. 

"Розгляд заяв продовжується", - зазначає Лисогор.

Раніше повідомлялось, що діти з окупованої Луганщини можуть безкоштовно оздоровитися та відпочити. Триває прийом заявок (контакти).

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті