Кошти на оздоровлення ще 34-х дітей отримали родини з Рубіжанської громади Луганщини

Родини ще 34 дітей з Рубіжанської громади отримали кошти на оздоровлення. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 29 листопада. 

"Грошова допомога сім’ям надана з місцевого бюджету у розмірі 10 тисяч гривень на кожну дитину. Тож, сума виділених цього разу коштів становить 340 тисяч гривень", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що загалом на рахунки батьків громадою вже перераховано 9 мільйонів 810 тисяч гривень. Вони спрямовані на відпочинок та оздоровлення 981 дитини. 

"Розгляд заяв продовжується", - зазначає Лисогор.

Раніше повідомлялось, що діти з окупованої Луганщини можуть безкоштовно оздоровитися та відпочити. Триває прийом заявок (контакти).

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті